Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžička bez dokladovania príjmu


Mnoho poskytovateľov pôžičiek vyžaduje potvrdenie mesačného zárobku od zamestnávateľa, aby sa rozhodli, či žiadateľovi pôžičku schvália. Je to preto, aby klient mal dostatok financií na splátky. Ak nemáte dostatočne vysoký príjem alebo ste živnostníci s nepravidelným zárobkom, sú vaše šance na úver nižšie.

Nebankové pôžičky môžu byť riešením

Na našom trhu sa ale vyskytujú v portfóliu poskytovateľov aj pôžičky, ktoré je možné dojednať bez potvrdenia výšky príjmu. Ide väčšinou o pôžičky nebankové. Jednou skupinou sú SMS pôžičky, teda rýchle online pôžičky v hodnote niekoľko sto eur, ktoré sa splácajú z ďalšej výplaty. U väčších súm ide zväčša o úvery s ručením nehnuteľnosťou.

Vyberte si zavedenú spoločnosť

Nebezpečenstvo vychádzajúce z absencie potvrdenia o zárobku zákazníka poskytovateľ eliminuje inou metódou, ktorou je práve ručenie majetkom. Pôžička je tak poskytnutá na báze odlišných podmienok ako bežná pôžička s potvrdením príjmu, ale pri dodržaní zákonných princípov. Existuje už veľa preverených a zavedených nebankových spoločností. Snažte sa vyhnúť tým podozrivým, neznámym a bez referencií.

Keď nechcete dokladovať príjem

Pôžička bez dokladovania príjmu je pomerne obľúbená už vďaka faktu, že mnoho žiadateľov nechce informácie o svojom zárobku poskytovať alebo skrátka dostatočný plat nemajú. V banke títo ľudia nemajú takmer žiadnu šancu na úspech. V ťaživej finančnej situácii potom ostávajú pôžičky nebankové.

Pravidelný, ale nízky príjem

Úvery bez potvrdenia príjmu bývajú vždy o niečo drahšie, ale aj napriek tomu veľmi vyhľadávané. Obmenou týchto úverov sú tie, ktoré dokladajú aspoň najmenší zárobok, napríklad v podobe dohody o vykonaní práce. Existujú aj pôžičky pre dôchodcov alebo pôžičky pre ženy na MD. Títo ľudia nemávajú príjem vysoký, ale je pravidelný.

Ako je to s pôžičkami od súkromných osôb

Variantom pôžičky bez dokladovania príjmu je aj pôžička od súkromnej osoby, väčšinou na zmenku. Tu pozor, podmienky často hraničia s úžerou, je možné stretnúť sa aj s podvodníkmi. Ak nezvládnete peniaze riadne splácať, čaká vás pravdepodobne rýchla exekúcia.Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek