Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Typy úverov


Úvery, u nás často spájané s pojmom pôžičky, ponúkajú celý rad možností a druhov. Nie každý presne vie, čo môže od jednotlivého úveru čakať a na čo je vhodný. Nasledujúci stručný prehľad vám dá základnú informáciu o tom, aké možnosti súčasný bankový sektor v oblasti úverov ponúka.
Účelový úver

Prvotnou službou, ktorú ponúkajú banky sú účelové úvery. Presne doložíte, na čo si peniaze beriete a podľa toho je bankou zhodnotene riziko a ďalšie faktory. Následne banka peniaze priamo na daný účel poskytne.


Neúčelový úver

Druhou možnosťou sú obľúbené spotrebiteľské úvery, úvery na čokoľvek. Žiadateľ len predloží potrebné doklady a dokumenty. Banka sa nestará o to, kam peniaze skutočne idú a na čo. Môžu byť použité na čokoľvek.


Špeciálne druhy úverov

K špeciálnym druhom úverov patria napríklad kontokorentné úvery, ktoré fungujú ako úverový rámec, ktorý je možné využiť na účte do mínusu. Nepotrebujete mať na účte žiadne peniaze a napriek tomu môžete platiť kartou a vyberať peniaze. Za každý deň, ktorý je kontokorentný úver aktívny sa platia úroky. Ďalším zaujímavým úverom je revolvingový úver. Ten funguje ako automaticky obnoviteľný. Stačí jeden úver splatiť a už môžete na rovnakú zmluvu za rovnakých podmienok čerpať úver ďalší, nový a s rovnakými parametrami.

Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek