Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Kde zohnať peniaze navyše?


Ktorá domácnosť by si nepriala viac peňazí? Len máloktorá ale vie, kde zohnať peniaze navyše, najmä keď má vysoké výdavky na bývanie a splátky. Pokúsme sa nájsť riešenie, ako zvýšiť príjmovú a znížiť výdavkovú stránku rodinného rozpočtu.
Povedzte si o vyšší plat

Pracujete pre firmu už niekoľko rokov a plníte si svoje povinnosti na 120 percent, ale plat máte stále rovnaký? Povedzte si o vyšší plat v období, keď sa firme darí alebo kedy sa pripravuje rozpočet na nasledujúci rok. Rozumné je požiadať o zvýšenie platu o 5 až 20%.

Refinancujte staré pôžičky

Prečo platiť nevýhodné úvery, keď banky ponúkajú možnosť refinancovania jedného úveru či konsolidáciu viacrych úverov? Ušetríte peniaze na úrokoch a splátky sa vám môžu znížiť o niekoľko desiatok až stoviek eur mesačne. Refinancovať môžete spotrebiteľský úver, úver na bývanie aj hypotéku.

Prejdite si svoje výdavky

Máte detailný prehľad o tom, za čo každý mesiac najviac míňate? Ak nie, poznamenávejte si niekoľko mesiacov vaše výdavky a roztrieďte si ich do kategórií nájom, jedlo, oblečenie, poistenie, splátky a ďalších skupín. Zistíte, aká je vaša mesačná útrata a na čom by sa dalo ušetriť.

Aktualizujte poistné zmluvy

S aktualizáciou vašich poistných zmlúv alebo s uzatvorením výhodnejšieho poistenie vám pomôže finančný poradca, ktorý má prehľad o väčšine finančných produktov. Okrem poistiek si nechajte skontrolovať hypotéku, penzijné sporenie a úvery.

Nakupujte podľa zoznamu

Vydali ste do obchodu pre rožky a odniesli ste si tašku plnú vecí? Spíšte si doma zoznam, čo skutočne potrebujete a nepodliehajte akčným zľavám na potraviny a tovar, ktorý nemáte na zozname. Ak si chcete dojednať služby s dodávateľom energií, telefónnym operátorom alebo poskytovateľom internetového pripojenia, uistite sa, že sa jedná o najlacnejšie ponuky.

Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek