Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžičky na OP - občiansky preukaz


Už ste mali niekedy pri žiadosti o bežnú pôžičku pocit, že sa v tých papieroch, dokladoch o príjme a potvrdeniach stratíte? Pozrime sa, ako vyzerá ponuka jednoduchých a dostupných pôžičiek, keď Vám pri žiadosti bude stačiť predložiť len občiansky preukaz (OP).

Pôžičky na OP ihneď a v hotovosti

Ak chcete získať pôžičku na OP ihneď a v hotovosti, bude pravdepodobne nutné obrátiť sa na súkromných investorov. Tí požičiavajú veľmi rýchlo a bude im asi stačiť len Váš občiansky preukaz. Podmienky pôžičiek od súkromníkov sú ale veľmi nevýhodné a riziká sú enormné.


Úver od nebankových spoločností

Pôžičky na občiansky preukaz poskytujú tiež nebankové spoločnosti. Nebankové firmy si na zbytočné papierovanie nepotrpia, nie všetky ale tieto jednoduché pôžičky poskytujú. Niektoré napríklad doklad o príjmoch požadujú, ale dá sa povedať, že u väčšiny nebankových pôžičiek si s občiankou vystačíte. A dokonca existujú aj pôžičky, keď pre získanie peňazí stačí mať mobilný telefón a bankový účet.


Bez registra dlžníkov

Záznam v registri dlžníkov žiadosť o pôžičku určite neuľahčí. Získanie pôžičky na OP bez registra viac než reálne. Najmä v oblasti malých krátkodobých pôžičiek do výplaty je šanca na pôžičku bez registra veľmi dobrá


Pôžička online

Žiadosť o pôžičku môžeme urýchliť, ak využijeme online formulár na internete. Tu stačí uviesť správne osobné údaje, zvoliť výšku požadovanej pôžičky, žiadosť odoslať a počkať si na schválenie. Pri podpise zmluvy o pôžičke potom predložíme občiansky preukaz, aby si veriteľ overil našu totožnosť, a peniaze máme k dispozícii.
Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek