Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Rýchla pôžička


Špeciálna pôžička, ktorá je pripravená pre všetkých, ktoré tlačí čas a nedostatok peňazí. Rýchla pôžička pomôže všetkým, ktorí potrebujú peniaze veľmi rýchlo a bez zdĺhavého schvaľovania. Dohodnúť ju môžete online a je dostupná v nižších sumách, spravidla do 200 eur. K dispozícii je tiež do výšky až 700 eur, ale na túto sumu sa dostanú väčšinou len stáli klienti.

Komu sú rýchle pôžičky určené?

Rýchlu pôžičku môže využiť každý, kto potrebuje peniaze a nemá veľa času. Ďalšou klientelou sú žiadatelia s nižšou bonitou. Deje sa tak z dôvodu nižších nárokov tejto rýchle pôžičky na žiadateľa. Jedná sa predovšetkým o možnosť získať pôžičku bez preukazovania príjmov. Obľúbená je tiež u ľudí so záznamom v registroch, pretože rýchla pôžička je poskytovaná aj vo variantu ako pôžička bez registra. To či vám pôžička bude schválená alebo nie, závisí od posúdenia vašej úveruschopnosti. Tú má každý poskytovateľ nastavenú inak.

Pôžička pred výplatou

Z dôvodu nižšej sumy a obdobia pre poskytnutie pôžičky spravidla do 30 dní, môžeme hovoriť typovo o pôžičke pred výplatou, ktorá je dnes značne populárna aj pre svoju jednoduchosť a rýchlosť. Je to dané koncepciou celej pôžičky, kedy sa o väčšinu procesov stará automatizovaný systém. Peniaze obdržíte na účet a to veľmi rýchlo, mnohokrát už za pár minút. U niektorých poskytovateľov vám pôžička môže byť vyplatená tiež ihneď na ruku.

Pôžičky nebankové sféry

Tieto špecifické rýchle pôžičky poskytujú spravidla nebankový poskytovatelia. Banky sa zameriavajú na klasickejšiu formu pôžičiek a predovšetkým vyžadujú väčšiu bonitu a dlhší schvaľovací proces.

Nevýhody

Rýchlosť však nie je zadarmo. Za možnosť mať peniaze, častokrát za niekoľko minút na svojom účte, si priplatíte. Poplatky za tieto rýchle pôžičky sú pomerne veľké. Preto by sa k týmto variantom úveru malo pristupovať obozretne. Využite je len v nutných prípadoch, keď nezostáva iná možnosť.Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek