Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžička pred výplatou


Pôžička pred výplatou je riešením pre tých, ktorí nemôžu doložiť svoj príjem, alebo majú záznam v registri dlžníkov. Pôžička pred výplatou totiž u vybraných poskytovateľov nevyžaduje doložiť príjem a stáva sa tak dostupnou pôžičkou pre najširšie spektrum žiadateľov. Nie je potrebné žiadne ručenie nehnuteľnosťou ani ručiteľ.

Pôžička na účet

Po vyplnení jednoduchej žiadosti a schválenie je Vám zaslaná pôžička pred výplatou na účet. Tento proces je veľmi rýchly, takže peniaze môžete mať na svojom účte už za pár minút.


Jednoduchá pôžička až na 30 dní

Tieto pôžičky sa vyznačujú niekoľkými zásadnými odlišnosťami. Jednou z nich je doba, na ktorú sa poskytujú. Požičať si môžete zvyčajne až na 30 dní, výnimočne až na 45 dní. Suma sa pohybuje v závislosti od počtu predošlých pôžičiek. Ak si požičiavate prvýkrát, je suma obmedzená spravidla na niekoľko sto eur. Pri opakovanom žiadaní je pôžička možná vo vyšších sumách.


Online pôžička

Rýchla pôžička pred výplatou sa dá zjednať ľahko cez internet. Ak sa rozhodnete pre túto pôžičku, odporúčame online vybavenie, ktoré je najrýchlejšou a najpohodlnejšou cestou k peniazom.
Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek