Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke


Peňazí nazvyš nemá väčšina pracujúcich ľudí a v ešte ďaleko ťažšej situácií sú ženy na materskej dovolenke. Najmä matky - samoživiteľky sú odkázané iba na rodičovský príspevok. Aké sú možnosti pôžičiek pre ženy na materskej v prípade, že sa vyskytne nečakaná udalosť vyžadujúca finančnú injekciu?

Pôžičky na materskej - bez dokladovania príjmu

Žena na materskej dovolenke sa nemôže preukázať pravidelným príjmom - sociálne dávky žiadneho potenciálneho veriteľa asi zaujímať nebudú. Bude teda nutné hľadať pôžičky bez nutnosti dokladovať výšku príjmov. Tieto pôžičky nájdeme u nebankových spoločností aj u súkromných investorov. Pôžičky od súkromníkov sú veľmi rizikové a nemožno ich príliš odporúčať, existuje ale rad etablovaných nebankových spoločností, ktoré pôžičky na materskej dovolenke poskytujú.


Pôžičky na MD na účet

Ide predovšetkým o malé, okamžité a krátkodobé pôžičky - tzv. SMS pôžičky. To sú pôžičky do výšky zhruba 400 eur so splatnosťou až 30 dní. Pre ich pridelenie nie je potrebné dokladovať príjem, a tak sú vhodné aj pre ženy na MD. Asi najrýchlejším spôsobom, ako získať peniaze, je potom požiadať o pôžičku na materskej na účet. Pôžička prevodom na účet - ak máte účet v tej istej banke ako spoločnosť, ktorá poskytla úver, je veľmi rýchla a môžete mať peniaze už do niekoľkých desiatok minút od podania žiadosti.


Peniaze na ruku

Nie každý, kto si potrebuje požičať, má k dispozícii bankový účet, ktorý môže pre zaslanie pôžičky použiť. Dôvody môžu byť rôzne - napríklad, keď je bankový účet úradne zabavený. Pre tento prípad sú určené pôžičky na materskej na ruku - spravidla realizované zaslaním peňazí pomocou poštovej zloženky na adresu uvedenú v žiadosti o pôžičku.
Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek