Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
SMS pôžička


Mobilný telefón patrí k nášmu každodennému životu a prostredníctvom mobilu je dnes možné tiež požiadať o pôžičku. Niektoré nebankové spoločnosti sa totiž špecializujú na malé rýchle pôžičky, o ktoré sa žiada pomocou SMS správy z mobilu. Tieto bleskové pôžičky slúžia spravidla na prekonanie aktuálneho nedostatku financií pred výplatou, a preto je pôžička označovaná aj ako SMS pôžička pred výplatou.

Aká je pôžička pred výplatou?

SMS pôžička pred výplatou je udeľovaná väčšinou vo výške do 350 € až 700 €, ak žiadate prvýkrát, je maximálna suma o niečo nižšia. Doba splatnosti pôžičky býva spravidla do 30 dní - ide teda o malú krátkodobú pôžičku. Pôžička je väčšinou bez doloženia príjmov a pri niektorých spoločnostiach môžu uspieť aj žiadatelia so zápisom v registri dlžníkov. O pôžičku pred výplatou možno žiadať aj prostredníctvom internetového online formulára pôžičky. Celý proces žiadosti o pôžičku je potom ešte rýchlejší a pohodlnejší.


SMS pôžička pred výplatou - ako to funguje

Ak chcete požiadať o SMS pôžičku pred výplatou, na Vašom telefóne vyťukáte SMS správu podľa vzoru, ktorý nájdete na internetových stránkach danej nebankovej spoločnosti. Túto správu odošlete a následne Vám príde informácia o schválení alebo neschválení pôžičky. Ako potvrdenie záujmu o pôžičku na túto správu odpoviete opäť podľa stanoveného modelu. Ak o pôžičku žiadate prvýkrát, je možné, že Vás bude kontaktovať operátorka pôžičky a preberie s Vami formality a prípadné nejasnosti.

Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek