Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Zodpovedné požičiavanie peňazí


Vziať si pôžičku znie pre veľa ľudí lákavo a zaujímavo. Existuje mnoho príjemných vecí, ktoré si inak, ako s pôžičkou, nemôžeme dovoliť, ale naozaj ich potrebujeme? Pôžička má svoje opodstatnenie, ale iba v niektorých prípadoch. Pred vybavením pôžičky sa na chvíľu zamyslite a zhodnoťte svoju súčasnú situáciu a pomyslite na situáciu budúcu. Budete schopní riadne a včas splácať? Nezhorší sa Vaša situácia? Potrebujem veci, ktoré si kúpim za požičané peniaze?
Väčšinou zistíme, že lepším plánovaním svojich výdavkov a vedením si mesačného rozpočtu zvládneme riadiť svoje osobné financie oveľa lepšie a prestaneme utrácať za nezmysly. Prekvapivým zistením potom môže byť skutočnosť, že pôžičku nepotrebujeme.


Keď už pôžičku, tak zodpovedne

Keď po riadnom zvážení dospejete k rozhodnutiu vziať si pôžičku, pamätajte na niekoľko zásadných odporúčaní, ktoré by ste mali brať do úvahy. Ako základné pravidlo môžeme stanoviť nutnosť poriadne si prečítať všetko čo budete podpisovať. Ďalej venujte pozornosť starostlivému výberu poskytovateľa pôžičky. Preferujte banky a veľké známe nebankové spoločnosti. Vyhýbajte sa pochybným malým a neznámym spoločnostiam sľubujúcim horydoly. Porovnávajte si pôžičky podľa parametra RPMN - čím nižšia RPMN, tým lepšie. Udáva, ako je pôžička drahá a zahŕňa v sebe všetko, čo zaplatíte na poplatkoch okrem úrokov. Splácajte riadne a včas, pokiaľ viete, že budete mať problém, informujte o ňom svojho poskytovateľa. A na záver, pôžičku sa snažte splatiť čo najskôr.Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek