Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Nebankové pôžičky


Mimo bankových spoločností poskytujú pôžičky a úvery aj nebankové subjekty. Ide o menšie i väčšie súkromné spoločnosti, prípadne súkromné osoby. Pre koho sú nebankové pôžičky určené a aké sú ich hlavné výhody?

Nebankové pôžičky tradičných poskytovateľov

Ak ste bonitným a bezproblémovým žiadateľom o pôžičku, môžete využiť "tradičných nebankových poskytovateľov pôžičiek". Sú to solídne spoločnosti, ktoré poskytujú podobné pôžičky ako banky, s podobnými podmienkami a podobnými nárokmi. Ide o spoločnosti ako napríklad Cofidis, Home Credit alebo Cetelem.


Nebankové pôžičky bez príjmu

V prvom rade sú nebankové pôžičky ľahko dostupné. To znamená, že aj ten, kto so žiadosťou o pôžičku neuspeje v banke, má v prípade nebankovej pôžičky šancu. Ide najmä o žiadateľa s nízkym príjmom - nebankové spoločnosti výšku príjmu spravidla nepreverujú.


Pôžičky bez registra

V niektorých prípadoch nebýva problém ani záznam v registri dlžníkov. Existujú nebankové spoločnosti, ktoré tolerujú Vaše prehrešky so splácaním predchádzajúcich pôžičiek a peniaze Vám poskytnú, aj keď záznam v registri máte. Musíte ale počítať s menej výhodnými podmienkami pôžičky bez registra (vyšší úrok a RPMN, vyššie sankcie za nesplatenie pôžičky). Medzi tieto spoločnosti patrí napríklad Provident.


Bez poplatku vopred

Pri dojednávaní nebankovej pôžičky je potrebné dať si pozor na niektoré podvodné spoločnosti a súkromníkov. Ak je nutné čokoľvek platiť pred tým, než dostanete peniaze, je to podozrivé. Hľadajte preto nebankové pôžičky bez poplatku vopred.Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek