Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžičky pre nezamestnaných


Aké možnosti získať úver majú ľudia bez práce a kto pôžičky pre nezamestnaných ponúka? Počet nezamestnaných neustále narastá a ani do budúcnosti sa pravdepodobne tento trend nebude meniť. Ponuku hľadajme predovšetkým v nebankových pôžičkách.

Nebankové pôžičky pre nezamestnaných

Situácia človeka, ktorý poberá len sociálne dávky, prípadne si príležitostne privyrobí krátkodobou brigádou, nie je pri žiadosti o pôžičku jednoduchá. Ale nič nie je stratené. Viacero nebankových spoločností je ochotných poskytnúť pôžičku aj ľuďom bez stáleho príjmu. Tieto nebankové pôžičky pre nezamestnaných sa vyznačujú vysokou dostupnosťou a tiež rýchlosťou - peniaze je možné získať prakticky ihneď.


SMS pôžičky

Typickým zástupcom týchto dostupných pôžičiek sú tzv. SMS pôžičky - možno o ne žiadať online cez internet alebo pomocou mobilného telefónu zaslaním SMS správy. Samozrejmosťou je, že sa nekontrolujú príjmy žiadateľa. O schválení pôžičky sa žiadateľ dozvie už do niekoľkých minút od odoslania žiadosti a peniaze mu budú zaslané okamžite.


Na účet aj v hotovosti

Pôžička je spravidla poslaná na bankový účet žiadateľa, ale nebankové spoločnosti počítajú aj s tým, že nie všetkým môže tento spôsob vyhovovať (napríklad, ak má niekto bankový účet zablokovaný kvôli exekúcii) a ponúkajú možnosť zaslania pôžičky zloženkou. Peniaze tak klient dostane v hotovosti - na ruku.
Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek