Pôžičky-úver.sk | Komplexné pôžičky a úvery on line na Slovensku, Pôžičky do 24 hodín
Pôžičky bez registra


Ak má niekto problémy so splácaním pôžičky, môže sa jednoducho ocitnúť v registroch dlžníkov. Získať pôžičku so záznamom v registri dlžníkov je síce možné, ale veľmi ťažké. Nájsť takúto pôžičku si vyžaduje isté úsilie a čas. Aj v prípade, že peniaze potrebujeme okamžite, možno rýchlo nájsť pôžičku bez registra.

Existujú bankové pôžičky bez registra?

Banky si väčšinou dávajú veľmi záležať, aby svojich klientov dôkladne preverili - kontrola výšky príjmov a nahliadnutie do registra dlžníkov nás bude čakať asi pri každej bankovej pôžičke. Výnimkou môže byť situácia, keď máme bankovú kreditnú kartu, ktorú sme si zaobstarali ešte pred tým, než sme sa do registrov dostali. Potom by sme mali byť schopní na túto kartu čerpať aj so záznamom v registri. Ale nemožno sa na to úplne spoľahnúť - podmienky každej banky môžu byť nastavené rôzne.


Pôžičky pred výplatou

Pre rýchle pôžičky bez registra ihneď sa budeme musieť zamerať na nebankovú časť finančného trhu. K registrom sú tolerantní hlavne poskytovatelia tzv. SMS pôžičiek pred výplatou. Ak potrebujeme peniaze rýchlo a máme záznam v registri, bude pre nás vhodnou voľbou SMS pôžička bez registra ihneď. Spravidla si môžeme zvoliť, či chceme peniaze na ruku - v hotovosti, alebo prevodom na bankový účet.


Pôžičky bez poplatku

Požadovať poplatok za vybavenie pôžičky ešte pred tým, než nám bola pôžička pridelená, je veľmi podozrivé a môže to svedčiť o podvodnom konaní (výnimkou sú malé krátkodobé pôžičky vyžadujúce zaslanie symbolickej čiastky pre overenie čísla bankového účtu). Žiadajte preto výhradne pôžičky bez poplatku na účet alebo na ruku.
Prevádzkovateľom Pôžičky-úver.sk je Sialini.cz,
Komenského 32, 746 21 Kravaře, ČR, IČO: 67715397

Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Nie sme poskytovateľom pôžičiek